Restaurace a pohostinství

Zámecká kavárna

Kavárna se nachází v pravé zadní části nádvoří Plumlovského zámku.
V příjemném a stylovém prostředí kavárny je pro vás připraven široký výběr plantážní a ochucené kavy z celého světa (celkem přes 50 druhů).
Dále nabízíme velký výběr teplých nápojů, z nichž za ochutnání stojí zejména poctivá horká čokoláda (žádná instantní umělina!) nebo pravý ibiškový čaj, dovážený přímo z Egypta. Ze studených nápojů můžete ochutnat například mléčné nebo zmrzlinové koktejly, vynikající frappé nebo osvěžující vodu s čerstvě vymačkanou citronovou šťávou. K zakousnutí nabízíme řadu dezertů, pohárů nebo palačinky.

 

PROVOZNÍ DOBA
duben, říjen
sobota, neděle 13:00 - 18:00
květen, červen, září
sobota, neděle 10:00 - 18:00
červenec, srpen
 denně mimu pondělí 10:00 - 18:00

KONTAKTY:

Tel.: +420731061871

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: www.cafe-walenta.cz

 
 

 

 

 

 

 

KAMENNÝ SÁL

Pod kavárnou se nachází příležitostné občerstvení, tzv. KAMENNÝ SÁL, kde se můžete občerstvit výběrem slaných jídel, např. pikantní přihřátý hermelín, tousty, zapečená tortilla, pizza, utopenci, atd. Zapít vše můžete výborným pivem. V sále se konají koncerty, divadelní představení a vernisáže všeho druhu.

 

OBCHŮDEK PRO RADOST

Obchůdek pro radost najdete v průjezdu před pokladnou zámku. Na skromném prostoru můžete najít obrovskou nabídku suvenýrů, keramiky, starého nádobí a také přírodní kosmetiky, medoviny a vína.

 

PROVOZNÍ DOBA
duben, říjen
sobota, neděle 13:00 - 18:00
květen, červen, září
sobota, neděle 10:00 - 18:00
červenec, srpen
 denně mimu pondělí 10:00 - 18:00